viagra kopen

O autorze

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Nazywam się Dominik Grabowski, mam 23 lata, od 2005 roku jedną z części mojego życia jest akwarystyka morska. Jestem studentem Politechniki Warszawskiej na kierunku Automatyka i Robotyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

W 2005 na wakacjach zacząłem zdobywać wiedzę, by w sierpniu 2006 roku odpalić swoje pierwsze 160 litrowe akwarium morskie. Następnym krokiem, była przesiadka na 430 litrów końcem lata 2007 roku. W 2009 musiałem je zlikwidować z powodów zdrowotnych.

Następnym etapem w moim życiu była przeprowadzka do Warszawy na studia. Nie wytrzymałem zbyt długo bez akwarium i w lutym 2010 roku powstało moje największe akwarium morskie 460 litrowe. Akwarium istniało do wakacji 2012. Aktualnie akwarium stoi suche, ale już niedługo będzie reaktywacja.

W tych dwóch akapitach bardzo pobieżnie postarałem się przedstawić moją przygodę, natomiast dokładniejszy opis będzie sukcesywnie dodawany.

Od listopada 2011 roku prowadzę także własną działalność gospodarczą: Reef-Pol Dominik Grabowski. Zakładam oraz serwisuję akwaria morskie głównie na terenie Warszawy, a także prowadzę sklep internetowy pod adresem ireef.pl, w którym można nabyć wszystko co potrzebne do akwarium morskiego.

Na tym blogu będę starał się opisać swoje przygody i doświadczenia związane z prowadzeniem akwarium morskiego.

line