viagra bestellen

Ruszył obieg.

Ruszył obieg.

Miło mi zakomunikować, że w dniu dzisiejszym uruchomiłem obieg. Sukcesywnie od rozpoczęcia zalewania wodą po filtrze odwróconej osmozy i żywicy jonowymiennej dodawałem sól, a właściwie jej dwa rodzaje: Instanst Ocean oraz Tropic Marin Bio-Actif, mniej więcej w stosunku 7:3. Z racji, że sól Bio-Actif jest bardzo bogata, to postanowiłem pomieszać ją z ubogą solą, jaką jest właśnie Instant Ocean.

Po uruchomieniu obiegu nastąpiło także pierwsze moje uruchomienia odpieniacza Bubble King. Efekt był naprawdę „WOW”. Ustawienie go zgodnie z manualem od producenta zajęło dosłownie kilka chwil, następnie podłączenie do prądu i tyle. Wszystko działa. Muszę z czystym sumieniem przyznać, że odpieniacz jest naprawdę bardzo, bardzo cichy. Jak na razie przekonuje się, że odpieniacz wart swoich pieniędzy, jednak zobaczymy co pokaże jak zasiedlę akwarium i będzie miał po czym i po kim sprzątać. Na pewno nie omieszkam o tym tutaj wspomnieć. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jest to najlepszy start odpieniacza jaki dotąd miałem (najmniej problematyczny), a sporo ich się przez moje ręce przewinęło.

Dodałem 2 ampułki biodigest oraz resztkę zeobaku jaki miałem, a także ok. 20 litrów wody z dojrzałego akwarium. Za dwa dni myślę wsypać piach.

Akwarium przy samych T5 w dniu dzisiejszym.

akwarium-460l-synek-79 akwarium-460l-synek-80

 

line